SERUM ETKİSİ GÖSTEREN RUJ!

Dudaklarımızdaki deri, vücudumuzun diğer bölgelerine göre çok daha incedir. Çatlaması, kuruması kolaylaşır ve daha çok dikkat etmemiz gerektiğini gösterir. Dudaklarımızda daha az miktarda yağ bezi bulunur ve güneş ışığından çok çabuk etkilenir. Kısacası neredeyse hiçbir korunmaya sahip değildir diyebiliriz.

Peki, dudak bakımı yapmazsanız veya doğru uygulamalar yapmazsanız ne olur? Dudaklarınızın sık sık çatladığını görürsünüz, şiddetli bir acı hissedersiniz, hatta yarılmalar meydana gelir ve kanama yaşarsınız. Bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek için ise tek yapmanız gereken, biraz daha tedbirli olmak. Gelin nasıl yapacağımıza birlikte göz atalım.

1-Dudak Peeling’i Yapın: Cildi ölü hücrelerden derinlemesine arındırmayı mümkün kılan peeling’in dudak için de gerekli olduğunu söyleyebiliriz. Dudak yüzeyini temizlemek, ölü hücrelerden kurtulmak ve enfeksiyon riskini azaltmak gibi etkileri vardır. Vücudunuzun diğer yerlerinden çok daha hassas yapıya sahip olmasından dolayı her peeling ürününü dudağınıza uygulayamazsınız.

2-Bol Su Tüketin: Yeterli su tüketmemek, dudaklarınızın kurumasında en büyük etmenlerden biri. Çünkü tıpkı cildiniz gibi dudaklarınız da sadece bu şekilde neme kavuşabiliyor. Ek olarak, neme sahip olmanın yanı sıra daha dolgun görünmesini sağlayacaktır.

3-Makyajınızı Temizleyin: Birçok kadın dudaklarındaki rujun gün içinde kendiliğinden çıktığını düşünerek temizlemeye gerek duymuyor. Ancak gözle görülmese bile hala makyajınızın bir kısmı dudaklarınızda kalıyor. Temizlenmediği zaman dudaklarınız nefes alamaz ve bir süre sonra sağlığını kaybetmeye başlar. En azından yatağa girmeden önce nemli bir pamuk veya makyaj temizleyici ile tüm cildinizin iyice temizlendiğinden emin olun.

4-Nemlendirin: Dudaklarınızı nemlendirmek ve nemini korumak için iyi bir ürün tercih edin. Hatta sürekli yanınızda bulundurarak kurumaya meyilli olduğu an nemlendirin. Peki, bahsettiğimiz bu ürün ne olabilir?

Gelelim günün önerisine: AVON ANEW SERUM ETKİSİ GÖSTEREN RUJ!

Avon Anew Serum Etkisi Gösteren Ruj

Avon Anew Serum Etkisi Gösteren Ruj

Dudak dokusunun görünümünü düzgünleştiren AHA ve nemlendirici gliserinle, 7 kat daha fazla içeriğe sahiptir. 4 haftalık düzenli kullanım sonucunda 72 saat nemlendirici gücüyle rujunuzu çıkardıktan sonra bile bakımlı hissiniz devam eder. Zengin renkleri ve yoğun pigmentleriyle 7 günde dudaklarınızdaki değişime şaşırın.

Şimdi sıra sizde! EKİM 2020 kataloğundan satın alabileceğiniz bu ürün ile dudaklarınıza hem renk verin hem de nemlendirin.

AVON ANEW SERUM ETKİSİ GÖSTEREN RUJ ile

“DUDAKLARINIZDAKİ DEĞİŞİMİ İZLEYİN!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir