SAĞLIKLI YANAKLAR: ALLIK

Cildimizin daha canlı, sağlıklı ne enerjik görünmesi için ten makyajımızda allığı eksik etmiyoruz. Makyaj yaparken herkesin ulaşmak istediği genç, taze ve doğal bir görünüm elde etmektir. Eski zamanlarda kadınlar daha sağlıklı görünmek için yanaklarını tokatlarmış. 80’li 90’lı yıllarda ise rujlar kullanılmıştı. Günümüzde ise bu isteğimizi gerçekleştirmek sadece bir kozmetik ürünü kadar uzakta.

Peki, hangi ürünle daha sağlıklı ve genç görünebiliriz? Cevabı: AVON COLOR TREND ALLIK.

Avon Color Trend Allık

Avon Color Trend Allık

Çoğu makyaj ürünü gibi farklı renklerde ve formlarda görebileceğimiz bir ürün. Pudra, likit ve stick olmak üzere 3 çeşit formda satışı olan bu ürünün en çok tercih edileni ise pudra (kompakt) olanıdır. Sebebi ise daha doğal, sağlıklı ve taze bir görünüm elde edebileceğimizden dolayıdır. Genellikle toz halini sıkıştırıp kompakt hale getirilerek üretilir. Mat görüntü sevenlerin en çok tercih ettiği formdur. Tombik allık fırçalarıyla uygulandığı zaman mükemmel bir sonuç alabilirsiniz.

Hangi renk tercih etmeniz gerektiğini ise ten renginize göre belirleyebilirsiniz. Sarışınlar ve açık tenliler genellikle şeftali rengini tercih ederek çarpıcı etkiye sahip olabilirler. Ürünümüzün PEACH rengini tavsiye edebiliriz. Buğday tenliler ve kumrallar, pembe alt tonlu renkleri kullanarak taze görünüm elde edebilirler. Ürünün PİNK rengini tavsiye edebiliriz. Esmer tenliler ise toprak tonlarını tercih ederek çekici bir görünüm elde edebilirler. Ürünün ROSE ve BRONZE rengini tavsiye edebiliriz.

Peki, allık nasıl uygulanır? Dikkat etmeniz gereken en önemli şey hangi bölgeye sürdüğünüzdür. Uygulamadan önce aynada kendinize gülümseyin ve tam elmacık kemiklerinizin çıktığı yere fırçanızla uygulayın. Uyguladığınız allığı dağıtırken mutlaka elmacık kemiklerinizden şakaklarınıza yani yukarıya doğru taşıyın. Bu uygulama şekli yüzünüzü daha yukarıya taşıyacaktır. Uyumlu bir görüntü elde etmek için fırçanızın ucunda kalan tozları alnınıza, burun kemerinize ve çenenize uygulayın. Size tavsiyemiz uygulamayı yaparken az miktarda ürünle başlamanızdır. Daha sonra istediğiniz görünüme ulaşana kadar sürme işlemini tekrarlayabilirsiniz. Aksi taktirde tek seferde fazlaca kullanacağınız bu ürün sizi çekici bir kadından daha çok palyaçoya çevirebilir.

Şimdi sıra sizde! Eylül 2020 kataloğundan satın alabileceğiniz bu ürün ile daha canlı, enerjik ve sağlıklı bir tene sahip olabilirsiniz.

AVON COLOR TREND ALLIK ile

“GÜLÜŞÜNÜZDEN ÇİÇEKLER EKSİK OLMASIN!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir